čo mi SM-ka vzala a čo mi dala

Laci

02.05.2009 11:11:16

bindiz, ja neviem, asi by som s Tebou nemenil, ale niekedy je to nutné.
Nikdy som nemal operáciu, nebol pod narkózou, ale veľmi TI DRŽÍM PALCE, aby všetko dopadlo dobre a SM-ka sa nezobudila k ataku a zostala v kúte a dala Ti pokoj. VERIM, ZE BUDE DOBRE!!!, Laci

rena

02.05.2009 11:20:31

ahoj bindiz,
pripajam sa k Lacimu,nech vsetko dopadne tak ako má,drž sa a na SMku nemysli!

comper

02.05.2009 14:18:36

Cauko bindiz
Nerob si z toho ťažku hlavu! Ver že to všetko dobre dopadne a esemka Ta nebude otravovat. DRŹIM TI PALCE. Ta jedna narkoza vobec nemusi robit šarapatu. Ja som presiel cez 5 narkoz v priebehu roka a pol a esemka sa mi neozvala vobec! Tak verim i ja že to pojde aj u teba všetko hladkou cestou. Hlavu hore

bindiz

04.05.2009 10:22:18

Ahojte kamaráti.
Veľmi dobre mi padli vaše vyjadrenia k mojej nastávajúcej EPIZÓDE s operáciou kĺbu.Je to už/ani neviem presne,ktorá narkóza/15-17?/,ale tiež pevne dúfam v zdarný priebeh.Len dúfam,že to nebude,ako s výsledkami našich hokejistov.Že,napriek tomu,že podávali dlhodobo horšie výsledky,stále sa im verilo.Ale - to je o inom!
Ozaj,ako môže pomôcť neurológ pri operácii?Nevie mi na to niekto odpovedať ?Vraj má tam byť neurológ,lebo môže v priebehu alebo hoďku po operácii dôjsť k ataku.Fakt si to neviem vysvetliť.
Ale,hovorí sa,že.Kto sa niečoho bojí,to ho aj doženie.Tak.A ničoho sa nechcem báť!!!
Zdravím.Pa,pa

Anna

04.05.2009 17:03:45

Ahoj bindiz (Zuzka?).
Posielam Ti pozdrav. Aj ja som mala pri operácii NEUROLÓGA. Operovali ma na žlčník v Blave. Neurológ má byť PRE PRÍPAD! Pred zaspaním mi dali pokyny, aby som myslela len na to, že to dopadne dobre a chvála bohu DOPADLO TO DOBRE!! Po operácii som mala trochu problém, ale som sa preliečila s kortikoidmi.
Napíšem Ti čo som zažila SMIEŚNÉ pri operácii.
Pýtali sa ma, čo by som chcela hneď po operácii. Ja som odpovedala, že ponožky a malý vankušík (nosím zo sebou všade) a nič!! Keď som sa zobudila, stáli mi posteli - chirurg a neurológ. Mala som vankušík a aj ponožky, ale nemala som pod paplónom nočnú košelu. Tak somňou vybabrali pri tom vedeli, že som veľmi hamblivá a pred operáciou nechcela som dať dole tú košelu, čo mi dali a poprosila som ich, aby mi stiahli len keď zaspím!!
Nech máš aj Ty, len také smiešné spomienky na operáciu, ako ja! Nech sa Ti DOPADNE všetko DOBRE a nech sa Ti DARÍ.
S pozdravom
Anna z TT

rena

05.05.2009 11:42:00

ahoj anka
,ale s tebou vybabrali,urobili si srandu!ja nastastie operovaná nebola,neviem,ako to chodí.........

revuca

05.05.2009 14:05:55

Ahoj "bindiz". Keď mi operovali zlomený krčok stehennej kosti tak som povedal primárke " uspávačke". Prosím si takú narkózu, aby som nič necítil, ale aby som sa potom aj prebral, lebo ak nie tak Vás budem chodiť strašiť. U mňa to vyšlo prebral som sa. Skús to aj Ty takto. Držím Ti palce, aby to všetko dopadlo dobre.
Vojto.

sona

24.10.2009 13:13:28

Ahojte ja som pred 4 rokmi zistila že mám vrodenú syringomyeliu a doktorke ďakujem že aj dnes chodím,lebo ona ma hneď poslala na MR.Teraz mám 31rokov a čakáme druhé bábätko som v 10tt.už mám 10ročnú Niki a chvála bohu je zdravá,ináč som bola na plodovej vode lebo mi v krvi zistili že môžem mať choré bábo no chvala bohu nie.Aj teraz pôjdem na plodovú vodu lebo som už bola aj skrz SM.Už 2roky sa cítim dobre vlastne nie celkom ale ujde to,aj chodím pol či ročne na MR.na kontrolu a vždy ma chcú operovať len ja sa už nedám lebo raz ma operovali a po 3dnoch mi brali likvor a vtedy som nemohla ani chodiť každé dve hodiny mi pichali injekciu do zadku a po 6 injekciach som začala cítiť ruku aj nohy.Povedala som ked mi bude ako pred operáciou tak pôjdem ale ináč nie.Viem že na MR.vidia že sa mi to zhoršuje ja to beriem super aj doktorka mi to povedala.JA som veselej povahe vždy sa smejem a vydržím veľa trpieť /bolesť/ahojte a majte sa