Web MUDr. Karla Erbena a jeho výzkum je šokující

Zlata

27.05.2013 17:06:01

Na toto fórum jsem se zaregistrovala, protože to není tak dávno co mi zemřel kamarád a náš rodinný přítel na agresivní formu RS. Jak vše probíhalo, co jsme se snažili dělat a jak rychlé to bylo, připravuji na svém webu. Až bude hotový, tak vám sem dám odkaz.
Zatím bych vám dala odkaz na úžasného člověka a odborníka MUDr. Karla Erbena, který je současně i zástupcem nemocných pro ČR. Aktuálně nevím jestli ještě tuto funkci vykonává, protože proti němu se hodně lidí stavělo. Až si přečtete jeho web asi všechno pochopíte. Tohoto pana doktora jsem tenkrát vypátrala, když jsme hledali pomoc pro našeho kamaráda Honzu. Pan doktor byl naprosto úžasný, přišel i osobně, vyšetřil pacienta, ale mě sdělil, že je pozdě, že ho to velmi mrzí, ale hladina HCY (homocystein) je už příliš vysoká a nelze už nic dělat. Kdyby jsme za ním přišli dříve, tak by byla naděje.
Přečtěte si web o tom jak jednoduché je být zdravý, ale všechno se před námi tají.
http://www.karelerben.cz/

A proč píši na slovenské fórum, protože na českém webu roska.cz fórum není a já bych ráda pomohla lidem, kteří mají podobnou chorobu, jako měl můj kamarád.

Taky vás mohu ujistit, že vám napíši i o sobě, jak jsem porazila nevyléčitelné choroby já.
Zatím se mějte hezky a přeji slunečné dny všem.